Господарство Василя ПЕГИДИ допоможе втілити мрію про ідеальний сад

Кожен чоловік, згідно з народною мудрістю, повинен зробити в житті три речі: побудувати будинок для своєї родини, виростити сина і посадити сад. І якщо з першими двома пунктами все зрозуміло, то останній може викликати питання: навіщо? Відповідаємо: свіжі фрукти потрібні кожній людині як джерело легкозасвоюваних вітамінів, а також для гастрономічного задоволення. Хороший сад, доглянутий і плодоносний – це також естетичне задоволення. Але де купити саджанці для цієї затії?

Не потрібно далеко ходити!

Купити саджанці в Україні не складе труднощів – на будь-якому ринку в будь-якому місті продаються молоді дерева. Але якщо ви хочете, щоб ваш сад давав величезний урожай через максимально короткий час, щоб плоди були важкими і мали чудові смакові характеристики, то посадковий матеріал повинен бути якісним. Такий є у нас – в господарстві «Неслухів Сад».

Наше підприємство добре відомо на ринку. Ми працюємо давно, тому має пристойний досвід вирощування саджанців різних культур. Всі наші молоді дерева і кущі – рослини сильні, здатні перенести транспортування, вкоренитися і дати плоди в майбутньому.

Ми пропонуємо різноманітні сорти фруктових дерев (яблуні, груші, сливи, вишні, алича, черешня і так далі), а також саджанці плодово-ягідних кущів (смородина, лохина, кизил, порічки, агрус та інші) . Купивши саджанці в Україні від Неслухів Сад можна оптом і в роздріб.

Деякі нюанси

Недостатньо тільки саджанці купити і посадити їх в обраному місці. Це місце повинно підходити рослині, та й посадка кожної породи має свої особливості. Тому продаж рослин – якісних і сильних – не єдина наша спеціалізація. Консультанти нашого магазину допоможуть підібрати посадковий матеріал з урахуванням кліматичних умов вашого регіону, підкажуть, як правильно визначити місце для молодих дерев і кущів, як посадити їх, як вибрати сусідів, з якими молодняк добре уживеться. Тільки так можна бути впевненим, що гроші і час, витрачені на планування і розбивання саду, що не будуть витрачені даремно.

Якщо ви бажаєте придбати саджанці дерев, то зовсім не обов’язково приїжджати в Неслухів: товар ми ретельно пакуємо і відправляємо замовникові в будь-який регіон України. Вартість саджанців і ціна транспортування залишаються досить низькими і доступними більшості жителів України. Телефонуйте нам прямо зараз!

Питання та пропозиції

8 + 10 =